Aizritējuši Maļinovas pagasta svētki varavīksnes krāsās

Pagasta svētki – ir svētki visiem pagasta iedzīvotājiem, kas dzīvo vai kadreiz dzīvoja Maļinovas pagastā! Arī šogad maļinovieši ar nepacietību gaidīja šo dienu, un svētki tika nosvinēti godam.

No pēcpusdienas laika ciematu pieskandināja bērnu balsis un smiekli, mazuļi izklaidējās piepūšamajās atrakcijās, pusaudžiem īpašu prieku atnesa ūdensbumbas atrakcija. Svētku noskaņu papildināja iespēja vizināties uz zirgiem.Visas dienas garumā svētku apmeklētājiem bija iespēja iegādāties saldus svaigi ceptus pīrādziņus eļļā.

Vakarpusē pagasta iedzīvotājus un viesus gaidīja svētku koncerts – ” Zem varavīksnes tilta”, klātesošos pagasta svētkos sveica Maļinovas pagasta pārvaldes vadītājs A.Karņickis. Skatītāji silti uzņēma visus vietējo pašdarbības kolektīvu uzstāšanos, kā arī priekšnesumus, ko sagatavoja viesi – Špoģu vidusskolas bērnu tautas deju kolektīvs, vokaliste Olga Laksa, akordeonists Jānis Grivdāns un Zumba Fitnes Deju kolektīvs no Daugavpils. Krāsainie dūmi varavīksnes krāsās noslēdza svētku koncertu.

Vietējās saimnieces visus klātesošos uzcienāja ar garšīgu zupu ” Varavīksnes krāsās”, pēc tam svētku dalībnieki varēja dejot zaļumballē dzīvas mūzikas pavadījumā.

Īpašu rozīnīti šim pasākumam piešķīra ūdens laternas, kas izgaismoja dīķi pie saieta nama un īpašais pārsteigums – svētku salūts.

Paldies visiem dalībniekiem, pasākuma apmeklētājiem, Maļinovas pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par skaistiem svētkiem Maļinovā.

Informāciju sagatavoja:
Maļinovas pagasta pārvaldes SN vadītāja Jeļena Vasiļjeva.