„Jauniešu vakars” Maļinovā

Šogad, jau trešo gadu pēc kārtas, Maļinovas pagasta saieta namā un jauniešu centrā notika „Jauniešu vakars,” kurš pulcēja jauniešus no Dubnas un Maļinovas pagastiem, jauniešus un jaunatnes lietu speciālistus no Līksnas, Biķernieku, Naujenes un Kalkūnes pagastiem. Ļoti patīkami, ka ieradās tik daudz ciemiņu.

Šī gada pasākuma krāsa bija rozā – tas varēja būt tērps, aksesuārs vai atribūts. Bija jauki redzēt, ka jaunieši bija gatavojušies, katrai komandai bija vienoti aksesuāri.

Pasākums tika atklāts ar Maļinovas pagasta pārvaldes vadītāja Arkādija Karņicka uzrunu jauniešiem un viesiem. Galvenais, ko viņš novēlēja jauniešiem – būt aktīviem!

Mūsu burvīgās vakara vadītājas Anastasija Vasiļjeva, Oksana Jefimova un Jūlija Andruškeviča turpināja pasākumu ar dažādiem jautriem konkursiem un stāstiem par studentu dzīvi.

Priekšnesumus bija sagatavojuši arī mūsu viesi, piemēram, Biķernieku meitenes un jaunatnes lietu speciāliste Olga Pankova klātesošajiem veltīja skaistu dziesmu par mīlestību.

Uz veiklības aktivitāti pasākuma dalībniekus rosināja Līksnas komandas meitenes, kuras savu pagastu prezentēja viktorīnā ar Sūkļa Boba palīdzību. Kalkūnes pagasta komanda bija sarūpējusi lielisku spēli – „Ugunsdzēsējs,” ko var spēlēt ļoti lielā jauniešu lokā, galvenais, lai ir pietiekoši plašas telpas. Dubnas meitenes parādīja smieklīgu un ironisku skeču „Par dubnietēm Maļinovā.”

Pēdējais konkurss, kuru izspēlējām, bija „Rozā kaste”, kurā bija apslēptas rozā sieviešu iešļūcenes, ko vinnēja Naujenes jaunietis.

Lai noskaidrotu, kura komanda tad īsti ir visrozīgākā, tika izveidota žūrijas komisija O.Ņikitinas, M. Ločas un A. Karņicka sastāvā. Pēc neilgas apspriedes tika nolemts, ka trešo vietu un piemiņas kausu par dalību pasākumā saņem Naujenes komanda. Otro godpilno vietu un piemiņas kausu par dalību pasākumā saņēma Līksnas meitenes. Un par visrozīgāko tika atzīta Maļinovas pagasta komanda. Vakara vadītājas ar saviem rozā tērpiem tomēr apbūra viesus.

„Jauniešu vakars” noslēdzās ar šī pasākuma „himnu”, kad mēs visi kopā dziedājām „Kur ir mana lidmašīna?”. Pēc pasākuma visi ciemiņi tika laipni aicināti uz kafijas pauzi, pēc kuras sekoja enerģiskas dejas.

Paldies krāšņajām vakara vadītājām, visiem jauniešiem, kas palīdzēja! Liels paldies arī saieta nama vadītājai Elenai Koļesņikovai par palīdzību pasākuma organizēšanā. Milzīgs paldies visiem klātesošajiem par dalību un paldies par jaukajām dāvaniņām.

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatavoja: Dagnija Romanovska