Maļinovas pagasta jaunieši piedalījās Daugavpils novada jaunatnes šī gada pēdējā intelektuālajā spēlē

1.decembrī Salienas kultūras namā norisinājās 2017. gada Daugavpils novada jaunatnes pēdēja intelektuālā spēle, kurā piedalījās arī Maļinovas pagasta jaunieši.

Pēc četrām izspēlētām kārtām, mūsu jaunieši 16 komandu konkurencē ieguva augsto 6. vietu.

Vēlos pateikties savai intelektuālo spēļu sapņu komandai, kurā stabili no gada sākumā iesaistījās, piedalījās un komandas kodolu veidoja Valērija Cirša un Aleksejs Ņekraševičs. Dārgie jaunieši, paldies Jums! Bez Jums komanda nav iedomājama! Tieši šajā spēlē Aleksejs piedalījās kapteiņu konkursos, lieliski tika galā ar jautājumiem un guva komandai punktus. Starp citu tieši  šajā dienā DNKC notika angļu valodas olimpiāde, kurā Aleksejs ieguva 1.vietu. Apsveicam un lepojmies ar mūsu lielisko jaunieti!

Pavasarī ar mainīgu dalību komandas kodolam pievienojās Dmitrijs Kozirevs un Vadims Pilipecs. Rudenī mums pievienojās Sintija Sorokina un Aleksandra Vereščagina. Paldies arī Jums foršie jaunieši  par piedalīšanos. Pēdējā spēlē Sintija gan nevarēja piedalīties, jo viņa piedalījās semināra Rēzeknē un viņas vietā piedalījas Kirils Sosins. Kā atzina, Kirils, viņam patika un viņs labprāt gribētu piedalīties arī citās spēlēs. Paldies arī Kirilam!

Rezumējot mūsu dalību šajā jaunatnes pasākumā, gribas teikt, ka paaudžu maiņa ir notikusi sekmīgi. Pa šo gadu esam izveidojuši jaunu komandu, kura rezultātu tabulās atrodas ļoti labās pozīcijās. Jau tuvojamies godalgotajām vietām, tāpēc novēlēšu saviem jauniešiem nākošgad gūt uzvaras un iegūt to kausu!