Maļinovas pagasta jaunieši piedalījās “Profesiju naktī”

  1. septembrī Špogu vidusskolā notika ļoti kvalitatīvs jauniešu pasākums “Profesiju nakts,” kas notika projekta “Brīvprātīgs un atzīts!” ietvaros, un kuru apmeklēja septiņi Maļinovas pagasta jaunieši – Valērija Cirša, Aleksandra Veresčagina, Sintija Sorokina, Aleksejs Ņekraševičs, Danils Puškarjovs, Vadims Pilipecs un Dmirijs Kozirevs.

Pasākuma laikā jauniešiem bija iespēja iepazīties ar motivējošu stāstījumu par uzņēmējdarbības uzsākšanu no AS “Finanšu attīstības finanšu institūcijas ALTUM” Latgales reģiona vadītājas Vitas Pučkas, par robežsarga, ainavu arhitekta, sporta skolotāja vai ugunsdzēsēja profesijas izvēli, kas tam ir nepieciešams. Jaunieši uzzināja, ka sešu mēnešu laikā ir iespējams apgūt orientēšanās trenera kvalifikāciju.  Uzzināja informāciju par Daugavpils būvniecības tehnikuma un  Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas iespējām, kā arī par tūrisma kluba “Sniegpulkstenīte” darbu.

Pasākumu noslēdza Daugavpils novada jaunatnes intelektuālā spēle, kas tika veltīta dažādām  profesijām,  kurā Maļinovas  pagasta jauniešu komanda parādīja ļoti labus rezultātus.

Paldies organizatoriem par lielisku pasākumu un jauniešiem par piedalīšanos!